A korzystacie z akcesoriów do hamaków? Ja dokupiłam pokrowiec i specjalne mocowania. Wcześniej myślałam, że to zbędne dodatki, ale po pierwszym deszczu zmieniłam zdanie. W sklepach internetowych często są gotowe zestawy i to się naprawdę opłaca.
A jak ze stelażami do hamaków? Nie mam w ogrodzie drzew, więc zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Widziałem na stronach internetowych, że są metalowe i drewniane – ktoś używa i może powiedzieć, czy to się nie chwieje?
Ja chyba w tym roku dokupię jeszcze jeden model na taras. Fajnie, że w internecie można spokojnie przejrzeć oferty różnych producentów, porównać ceny i parametry, a potem zamówić bez wychodzenia z domu.