Bardzo cieszę się, że w naszym mieście działa gabinet dietetyczny zgierz, który pomógł mi ułożyć odpowiedni “plan działania”. Nie mam zbyt wiele aktywności fizycznej, ale tracę kilogramy. Wszystko zawdzięczam diecie.
Mnie zdrowe jedzenie kojarzy się ze słabo przyprawionym jedzeniem. Nie wiem, ale widzę tylko warzywa i nic więcej. Nie jestem do tego pomysłu przekonany.
Nie korzystam z diety pudełkowej regularnie, ale jak mnie najdzie to kilka miesięcy jem zdrowo. Mam nadzieje, że to coś pozytywnego wniesie dla mojego organizmu?