|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
Baltic Sail Gdańsk, gdzie polecicie ?
|
8 |
0 |
dyduch34 |
|
sesja kobieca szczecin, kogo znacie ?
|
5 |
0 |
tigra32 |
|
Wasserkunst, fajne zdjęcia ?
|
6 |
0 |
Dragon |
|
sesja kobieca w Szczecinie, co polecicie ?
|
8 |
0 |
Yuri20 |
|
sesja rodzinna szczecin, kto poleci ?
|
6 |
0 |
Mord
|
|
sesja roczkowa w Szczecinie, oferta
|
9 |
0 |
stopiw7 |
|
sesja ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?
|
7 |
0 |
Ron |
|
fotografia ślubna w Zielonej Górze, kogo znacie ?
|
8 |
0 |
Marioleczka |
|
Baltic Sail 2020, szukam zdjęć !
|
10 |
0 |
matek562 |
|
sesja kobieca szczecin, szukam !
|
6 |
0 |
Wiśniak45 |
|
fotograf Tarnów, szukam !!!
|
9 |
24 |
Lomartek67 |
|
sesja noworodkowe w Szczecinie, gdzie szukać ?
|
9 |
0 |
Ciapek |
|
sesja niemowlęca szczecin, poszukuję!
|
5 |
0 |
Lopez58
|
|
fotografia noworodkowa wrocław, poszukuję!
|
8 |
160 |
Rimano |
|
Gamla Stan, gdzie dostanę zdjęcia ?
|
10 |
165 |
E-GOista |
|
foto studio, oferta
|
5 |
193 |
pawel253 |
|
plener ślubny w Suwałkach, szukam
|
9 |
116 |
izabelka |
|
fotograf ślubny Kruszwica, który ?
|
7 |
143 |
looque66 |
|
odbitki w Krakowie, oferta
|
7 |
114 |
bruklin187 |
|
sesja ślubna Włocławek, poszukuję!
|
10 |
180 |
drumer |
|
fotograf ślubny Kruszwica, który ?
|
7 |
70 |
|
|
fotograf ślubny zielona góra, gdzie znajdę?
|
10 |
38 |
grudziec55 |
|
Fotograf ślubny sopot, polecicie ?
|
9 |
36 |
GGregbard |
|
Fotograf w Zgierzu, kogo polecicie ?
|
6 |
161 |
tigra32 |
|
Fotograf na ślub we Wrocławiu, jakaś oferta?
|
7 |
36 |
Pamooko |
|
Laboratorium fotograficzne nowa huta, polecicie coś?
|
8 |
197 |
bigstarr
|
|
Fotografia ślubna śląsk - POMOCY!!!
|
8 |
192 |
Sewerynus |
|
Co to jest ta fotobudka?
|
9 |
187 |
johncena67 |
|
Fotograf, proszę o ofertę
|
6 |
23 |
Hoteowo24h |
|
Tanie zdjęcia produktów, proszę o namiary
|
7 |
143 |
Wielki Duch |
Hej! Jeśli chodzi o zdjęcia z Baltic Sail, to polecam szukać na stronach związanych z fotografią morską. W zeszłym roku znalazłem tam mnóstwo świetnych ujęć z różnych imprez żeglarskich, w tym z Baltic Sail. Są tam zarówno szerokie kadry pokazujące całe żaglowce, jak i detale, które naprawdę robią wrażenie.
Jeśli macie dobre zdjęcia z Baltic Sail, to może wrzucicie tutaj linki do swoich galerii? Chętnie zobaczę, co udało Wam się uchwycić. Sam niestety nie mogłem być na tegorocznej edycji, ale zawsze chętnie przeglądam zdjęcia, żeby poczuć choć trochę tej atmosfery.
Zgadza się! Właśnie przeglądałem jedną taką galerię i zdjęcia są rewelacyjne. Część z nich rzeczywiście oddaje atmosferę Baltic Sail 2024. Głównie podobają mi się ujęcia z lotu ptaka, gdzie widać całe porty pełne żaglowców. Na pewno należałoby zajrzeć na takie strony, bo znajdziecie tam coś dla siebie.