Opinie o firmach na forum

Kamerzysta na wesele

Tematy

Odpowiedzi

Wyświetlone

Ostatni Post

Baltic Sail Gdańsk, gdzie polecicie ?
Emuuu22 » 03.09.2024 00:30:31

8

0

dyduch34
10.09.2024 20:35:27

sesja kobieca szczecin, kogo znacie ?
Ricov » 27.12.2023 00:30:28

5

0

tigra32
03.01.2024 10:06:17

Wasserkunst, fajne zdjęcia ?
Gruby_56 » 23.03.2023 00:30:35

6

0

Dragon
28.03.2023 09:32:43

sesja kobieca w Szczecinie, co polecicie ?
kadajo » 07.12.2022 00:30:28

8

0

Yuri20
14.12.2022 06:55:24

sesja rodzinna szczecin, kto poleci ?
de99ial » 11.02.2022 00:30:35

6

0

Mord
16.02.2022 10:20:01

sesja roczkowa w Szczecinie, oferta
Augustynnn » 18.11.2021 00:30:26

9

0

stopiw7
26.11.2021 22:28:44

sesja ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?
Fanatyk » 22.08.2021 00:30:25

7

0

Ron
28.08.2021 11:03:35

fotografia ślubna w Zielonej Górze, kogo znacie ?
Wariat » 21.06.2021 00:30:29

8

0

Marioleczka
28.06.2021 11:16:26

Baltic Sail 2020, szukam zdjęć !
przemek55 » 06.06.2021 00:30:44

10

0

matek562
15.06.2021 11:07:40

sesja kobieca szczecin, szukam !
Worms » 16.04.2021 00:30:45

6

0

Wiśniak45
21.04.2021 13:00:43

fotograf Tarnów, szukam !!!
dobasz » 19.07.2017 00:30:10

9

24

Lomartek67
16.03.2021 11:21:59

sesja noworodkowe w Szczecinie, gdzie szukać ?
Fajaaa » 22.01.2021 00:30:37

9

0

Ciapek
30.01.2021 18:09:58

sesja niemowlęca szczecin, poszukuję!
Uleczek4 » 22.03.2020 00:58:39

5

0

Lopez58
26.03.2020 19:49:16

fotografia noworodkowa wrocław, poszukuję!
Tajmniczy45 » 22.11.2019 00:30:37

8

160

Rimano
29.11.2019 15:34:14

Gamla Stan, gdzie dostanę zdjęcia ?
Ptaszyna » 25.06.2019 00:30:42

10

165

E-GOista
04.07.2019 18:50:07

foto studio, oferta
dorotka55 » 15.05.2019 00:30:18

5

193

pawel253
19.05.2019 22:30:42

plener ślubny w Suwałkach, szukam
Mariusz » 06.02.2019 00:30:12

9

116

izabelka
14.02.2019 12:11:50

fotograf ślubny Kruszwica, który ?
sertus » 07.10.2018 00:30:03

7

143

looque66
13.10.2018 18:56:41

odbitki w Krakowie, oferta
Babeczka » 21.09.2018 00:30:12

7

114

bruklin187
27.09.2018 09:10:44

sesja ślubna Włocławek, poszukuję!
alliknet5 » 15.06.2018 00:30:14

10

180

drumer
24.06.2018 10:24:37

fotograf ślubny Kruszwica, który ?
opert34 » 04.04.2018 00:30:10

7

70


10.04.2018 19:24:35

fotograf ślubny zielona góra, gdzie znajdę?
WF2015 » 12.01.2018 00:30:13

10

38

grudziec55
21.01.2018 19:03:57

Fotograf ślubny sopot, polecicie ?
Abaddon616 » 22.04.2017 00:30:11

9

36

GGregbard
30.04.2017 13:32:19

Fotograf w Zgierzu, kogo polecicie ?
Jasio » 20.07.2016 00:30:15

6

161

tigra32
26.07.2016 21:45:59

Fotograf na ślub we Wrocławiu, jakaś oferta?
hammlot » 30.10.2015 00:10:07

7

36

Pamooko
05.11.2015 20:45:26

Laboratorium fotograficzne nowa huta, polecicie coś?
krysian6 » 30.07.2015 00:10:19

8

197

bigstarr
06.08.2015 18:06:14

Fotografia ślubna śląsk - POMOCY!!!
dabuj45 » 13.06.2015 00:10:13

8

192

Sewerynus
21.06.2015 23:07:19

Co to jest ta fotobudka?
krotos34 » 30.04.2015 00:10:13

9

187

johncena67
08.05.2015 12:01:57

Fotograf, proszę o ofertę
anituek » 16.01.2015 00:10:14

6

23

Hoteowo24h
21.01.2015 13:00:22

Tanie zdjęcia produktów, proszę o namiary
derWER » 14.01.2015 11:10:04

7

143

Wielki Duch
20.01.2015 06:18:31

Ostatnio dodane posty

Hej! Jeśli chodzi o zdjęcia z Baltic Sail, to polecam szukać na stronach związanych z fotografią morską. W zeszłym roku znalazłem tam mnóstwo świetnych ujęć z różnych imprez żeglarskich, w tym z Baltic Sail. Są tam zarówno szerokie kadry pokazujące całe żaglowce, jak i detale, które naprawdę robią wrażenie.

Jeśli macie dobre zdjęcia z Baltic Sail, to może wrzucicie tutaj linki do swoich galerii? Chętnie zobaczę, co udało Wam się uchwycić. Sam niestety nie mogłem być na tegorocznej edycji, ale zawsze chętnie przeglądam zdjęcia, żeby poczuć choć trochę tej atmosfery.

Zgadza się! Właśnie przeglądałem jedną taką galerię i zdjęcia są rewelacyjne. Część z nich rzeczywiście oddaje atmosferę Baltic Sail 2024. Głównie podobają mi się ujęcia z lotu ptaka, gdzie widać całe porty pełne żaglowców. Na pewno należałoby zajrzeć na takie strony, bo znajdziecie tam coś dla siebie.

© Copyright Opiniezforum.ovh - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.